Rawda lastminuteTrzygwiazdkowy Hotel Rozalia znajduje się w turystycznej miejscowości Rawda, w odległości 4,5 km od Słonecznego Brzegu, 28 km od lotniska.

Jest to niewielki obiekt rodzinny który został dobudowany w roku 2004 do znanej od wielu lat restauracji Rozalia, znanej z wyśmienitej i taniej kuchni. Na ścianach hotelowej restauracji oraz w recepcji można podziwiać obrazy malowane przez właścicielkę hotelu. Część obrazów wystawiona jest na sprzedaż. W odległości 150m od hotelu znajduje  się piaszczysta plaża, z ofertą sportów wodnych dodatkowo płatnych.  Na plaży leżaki i parasole dodatkowo płatne. Hotel oferuje swoim gościom pokoje dwuosobowe oraz trzyosobowe, a także komfortowe pokoje typu Studio, usytuowane na ostatnim piętrze z jacuzzi.

Obiekt ten posiada też pokoje z pięknym widokiem na morze. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, lodówkę, łazienkę z prysznicem i WC, TV SAT. Pokoje 1- osobowe nie zawierają klimatyzacji oraz balkonu. Hotel ma do zaoferowania także wyżywienie w formie bufetu, które jest dostępne dwa razy dziennie.

Decydując się na pobyt w tym hotelu warto skorzystać w okolicy z wielu  sklepów i restauracji. Ciekawą propozycję pobytu w tym hotelu posiada Biuro Podróży ALFA STAR.